Montáž doplnkov

Odpudzovače kún, hlodavcov a divokej zveri

Prostredníctvom odpudzovačov kún, hlodavcov a divokej zveri dokážete ochrániť svoje vozidlo pred jeho poškodením v čase, keď je odparkované alebo počas jazdy, kedy je možné zabrániť zrážke s vysokou zverou.

ODPUDZOVAČ KÚN M100N

Vysokofrekvenčný akustický odpudzovač kún a hlodavcov. Vysiela ultrazvukové signály, ktoré sú nepríjemné na posluch väčšiny hlodavcov v blízkosti zaparkovaného vozidla.

ODPUDZOVAČ KÚN M180

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov pre automobily, poľnohospodárske stroje, karavany, lode a pod. Extrémne odolný prístroj s krytím IP65. Tento odpudzovač-plašič je odolný i proti ponoreniu do vody.

KEMO ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ 8 AŽ 40 KHZ, M071N

M071N je univerzálny ultrazvukový generátor, vysiela pulzujúce agresívne ultrazvukové vlny ktoré zvieratá vnímajú ako veľmi rušivé a nepohodlné. Zariadenie dokáže odplašiť hlodavce, psy, mačky, hmyz, vtáky. Obsahuje otočný ovládač, ktorým sa dá plynule nastaviť vysielaná frekvencia až do 40kHz. K zariadeniu je tiež možné pripojiť Kemo prídavný reproduktor pre  väčšie priestory.

ULTRAZVUKOVÝ ODPUDZOVAČ DIVEJ ZVERI V-120

Vysokofrekvenčný akustický odpudzovač vysokej zveri Hornet V120. Vysiela akustické vlny, ktoré sú nepríjemné na posluch väčšiny zvierat v blízkosti idúceho vozidla. Dosah systému je viac ako 500 metrov.

Kamery a čierne skrinky

Zaznamenávanie škodových udalostí. Čierne skrinky slúžia na automatické nahrávanie videa a zvuku vo vozidle, preto nahrávajú v uzavretej slučke. Pri zaplnení kapacity SD karty, začnú premazávať najstaršie uložené záznamy.

KAMERA DO AUTA, WIFI, GPS, GESTURE SENSING MG4B

Full HD kamera do auta s GPS, senzorom preťaženia, Wi-Fi a mobilnou aplikáciou. Kamera má funkciu „Gesture Sensing“ ktorá umožní uzamknutie videa, alebo uloženie fotky mávnutím ruky pred kamerou. Šošovka je 6-vrstvová so 152° uhlom snímania, svetelnosť F1.8

MINI FULL HD KAMERA DO AUTA BDVR 04

Full HD kamera do auta malých rozmerov, so snímačom preťaženia s nastaviteľnou citlivosťou, SOS tlačidlom a displejom,  zaznamenáva obraz aj zvuk.

Tempomaty

Poskytujeme montáž tempomatov pre vozidlá patriace do skupiny Volkswagen group. Prostredníctvom tempomatu dokážete podstatne skvalitniť Vašu jazdu, najmä pri dlhších trasách po diaľnici. Využitím tempomatu počas jazdy je možné dosiahnuť citeľnú úsporu paliva.

Vyhrievanie sedadiel

Zvýšte komfort svojej jazdy montážou vyhrievania sedadiel, ktoré oceníte v zimných mesiacoch.

KARBÓNOVÉ VYHRIEVANIE SEDADIEL CSH 2

Karbónové vyhrievanie sedadiel KEETEC CSH2 pre jedno sedadlo vozidla s automatickou kontrolou teploty (termostatom). CSH1 je doplnené o 3-polohový ovládač úrovne vyhrievania (LOW-MEDIUM-HIGH).