Montáž handsfree sad

Pre Vaše pohodlie a bezpečnosť ponúkame montáž handsfree sád, ktoré Vám umožnia telefonovanie počas šoférovania. Väčšina handsfree sád funguje prostredníctvom funkcie bluethooth. Na trhu sú dostupné viaceré druhy handsfree sád, ktoré ponúkajú napríklad len základné funkcie prijímania, ukončovania hovorov a ovládanie hlasitosti hovoru. Pre náročnejších zákazníkov poskytujeme aj montáž sád s displejom a hlasovým ovládaním. Neváhajte nás kontaktovať ohľadom výberu pre Vás najvhodnejšieho zariadenia.

SADA BURY CC9048

Bluetooth handsfree sada BURY CC9048 určená pre bezpečné a komfortné telefonovanie počas šoférovania. K zariadeniu je možné pripojiť a používať 2 telefóny v rovnakom čase (Multipoint), je kompatibilné s rôznymi výrobcami telefónov. 3-tlačidlový ovládací panel s nastavením hlasitosti umožňuje prijať hovor a ukončiť hovor, pripevňuje sa obojstrannou lepiacou páskou kamkoľvek na palubnú dosku vozidla.

SADA BURY CC9068

Bluetooth handsfree sada BURY CC9068 s 2,8″ TFT displejom a hlasovým ovládaním určená pre bezpečné a komfortné telefonovanie počas šoférovania. K zariadeniu je možné pripojiť a používať 2 telefóny v rovnakom čase (Multipoint), je kompatibilné s rôznymi výrobcami telefónov.