Montáž alarmov a imobilizérov

Náš servis sa zaoberá montážou viacerých druhov autoalarmov pre zabezpečenie Vášho motorového vozidla. Radi Vám poskytneme bližšie informácie pre správny výber pre Vás najvhodnejšieho autoalarmu.Výber konkrétneho autoalarmu závisí od Vašich očakávaní, aké funkcie by mal Váš alarm plniť a samozrejme koľko ste ochotný za neho zaplatiť.

GSM/GPS alarmy

GSM alarmy Vám poskytujú kontrolu nad Vašim motorovým vozidlom aj vo Vašej neprítomnosti či dokonca ho lokalizovať. Prostredníctvom GSM signálu dokážete tento alarm ovládať aj prostredníctvom Vášho mobilného telefónu, či už cez SMS alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie.

PANDORA SMART-GSM AUTOALARM S PRIPOJENÍM NA CAN BUS ZBERNICU 

Pandora SMART je moderný GSM autoalarm s telemetrickými funkciami a funkciou diaľkového štartu pre ochranu vozidla pred neoprávneným použitím. Dizajnové diaľkové ovládače tiež môžu byť použité na autorizáciu vodiča, či ovládanie systému.

PANDORA SMART PRO-GSM/GPS AUTOALARM S PRIPOJENÍM NA CAN BUS ZBERNICU 

Pandora SMART PRO je najnovšou generáciu GSM autoalarmov pre ochranu vozidla pred neoprávneným použitím. Vstavaný GPS/GLONASS modul pre identifikáciu presnej polohy a telemetrické funkcie zaručia kompletnú kontrolu nad chráneným vozidlom.

Jednocestné autoalarmy

Jednocestné autoalarmy patria k základným typom zabezpečenia. Montujeme jednocestné autoalarmy s analógovým pripojením aj s CAN BUS-ovým pripojením. Pre bližšie informácie o jednocestných autoalarmoch s CAN BUS-ovým pripojením prejdite do sekcie Alarmy pripojené na CAN BUS zbernicu.

PANDORA MINI-AUTOALARM S PRIPOJENÍM NA CAN BUS ZBERNICU 

Pandora MINI je moderný autoalarm prémiovej kvality s využitím technológie Bluetooth pre efektívne ovládanie systému vďaka mobilnej aplikácii. Vyhodnocovanie náklonu, otrasu a pohybu vozidla pomocou 3D akceleračného čipu najnovšej generácie a možnosť pripojenia až k dvom dátovým zberniciam umožní využívanie systému aj v najmodernejších vozidlách.

KEETECTS CAN U-CAN BUS AUTOALARM S ULTRAZVUKOVÝM SNÍMAČOM 

novovaný autoalarm KEETEC TS CAN U (rev 03.), so vstavaným CAN BUS modulom a ultrazvukovým pohybovým senzorom v balení. Vhodný pre vozidlá s 12/24V palubným napätím. Ovládaný pomocou originálneho diaľkového ovládača. Možnosť pripojenia alarmu cez CAN BUS alebo cez analógové vstupy (pre vozidlá bez CAN BUS zbernice).

KEETEC TS CAN-CAN BUS AUTOALARM 

Inovovaný autoalarm KEETEC TS CAN (rev 03.), so vstavaným CAN BUS modulom, vhodný pre vozidlá s 12/24V palubným napätím. Ovládaný pomocou originálneho diaľkového ovládača. Možnosť pripojenia alarmu cez CAN BUS alebo cez analógové vstupy (pre vozidlá bez CAN BUS zbernice).

K montáži jednocestných alarmov ponúkame taktiež montáž GPS lokalizátora, ktorý slúži pre zistenie aktuálnej polohy vozidla. Ako príklad uvádzame nasledovný GPS lokalizátor:

GPS LOKALIZÁTOR KEETEC GPS SNIPER

GPS lokalizátor Keetec GPS Sniper slúži na zistenie aktuálnej pozície vozidla. Systém automaticky odošle užívateľovi SMS s odkazom na Google mapy. Ovládanie cez SMS/mobilnú aplikáciu. Riadiaca jednotka je vybavená vstavanou záložnou batériou a náklonovým senzorom.

K montovanému jednocestnému autoalarmu je možné dokúpiť nasledovné diaľkové ovládače:

DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ RC DS 500 DO 3T

3-tlačidlový / 1-cestný diaľkový ovládač k Modulu DS 500 DO 3T

DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ RC MOTO

Diaľkový ovládač pre KEETEC TS MOTO, TS 100, TS 10, CZ 100, CZ 10, P LOCK

DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ RC KEY

Diaľkový ovládač s integrovanou planžetou pre KEETEC TS 13 KEY, TS 10 KEY, TS 100 KEY, CZ 10 KEY, CZ 100 KEY, P LOCK KEY (dodávaný štandardne s planžetou VW group)

DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ RC MAX

Diaľkový ovládač s pamäťou odomknutia/zamknutia (zobrazenie pomocou ikony zámku) a LED svietením pre KEETEC TS 13 MAX, TS 10 MAX, TS 100 MAX, CZ 100 MAX, CZ 10 MAX, P LOCK MAX.

Dvojcestné autoalarmy

Dvojcestné autoalarmy umožňujú obojsmernú komunikáciu, ktorá spočíva v komunikácii vozidla s diaľkovým ovládačom. To znamená, že prostredníctvom ovládača si viete skontrolovať, či je Vaše vozidlo uzamknuté, či nebol vyvolaný poplach a aká je jeho príčina. Pre bližšie informácie o dvojcestných autoalarmoch s CAN BUS-ovým pripojením prejdite do sekcie Alarmy pripojené na CAN BUS zbernicu.

PANDORA LIGHT PRO-DVOJCESTNÝ CAN BUS AUTOALARM S TECHNOLÓGIOU BLUETOOTH

Pandora LIGHT PRO je najvyššou radou produktov určených pre offline zabezpečenie. Doposiaľ žiadny systém bez mesačných poplatkov, neumožňoval ovládanie pomocou moderného 2 cestného ovládača a mobilnej aplikácie zároveň. Vďaka novému systému Pandora Light Pro a technológii Bluetooth 4.2 je to teraz možné.

PANDORA LIGHT+ -DVOJCESTNÝ CAN BUS AUTOALARM PANDORA 

Pandora LIGHT+ je CAN BUS autoalarm určený na zabezpečenie vozidla s palubným napätím 12V. Systém ponúka komplexné riešenie autoalarmu, dvojcestného diaľkového ovládača a automatického štartu vozidla a rôzne iné komfortné a bezpečnostné funkcie.

K montáži dvojcestných alarmov ponúkame taktiež montáž GPS lokalizátora, ktorý slúži pre zistenie aktuálnej polohy vozidla. Ako príklad uvádzame nasledovný GPS lokalizátor:

GPS LOKALIZÁTOR KEETEC GPS SNIPER

GPS lokalizátor Keetec GPS Sniper slúži na zistenie aktuálnej pozície vozidla. Systém automaticky odošle užívateľovi SMS s odkazom na Google mapy. Ovládanie cez SMS/mobilnú aplikáciu. Riadiaca jednotka je vybavená vstavanou záložnou batériou a náklonovým senzorom.

Imobilizéry

Jeho účelom na znemožnenie naštartovania motorového vozidla. Zablokujú niektorý elektrický obvod motorového vozidla. Pre odblokovanie imobilizéra slúži elektronický ovládač – „kľúč“. V prípade, ak sa bude niekto pokúšať Vaše motorové vozidlo ukradnúť a naštartovať ho, bez použitia elektronického ovládača imobilizér odpojí niektorý obvod a znemožní tak zlodejovi auto naštartovať.

PANDORA IMMO-BEZKONTAKTNÝ BLUETOOTH IMOBILIZÉR 

Imobilizér Pandora Immo je špičkový zabezpečovací systém, ktorý umožňuje predchádzať odcudzeniu alebo únosu vozidla. Môže byť použitý v moderných vozidlách bez potreby výrazného zásahu do originálnej elektroniky vozidla.

KEETEC

Bezkontaktný 2-okruhový imobilizér KEETEC s dosahom detekcie až 20m. Slúži na zvýšenie ochrany vozidla proti naštartovaniu neoprávnenou osobou. Deaktivácia imobilizéra pomocou diaľkového ovládača alebo E-karty.

Bezkontaktné imobilizačné relé PROTEC VW

Bezkontaktné imobilizačné relé určené pre vozidlá VW group s dosahom detekcie až 5 m. Vozidlo je chránené proti krádeži blokovaním chodu alebo štartu motora.

SKY BRAKE SK DD5+

SKY BRAKE SK DD5+ je imobilizér pre zvýšenie zabezpečenia vozidla proti odcudzeniu. Zariadenie umožní chod motora iba v prípade že sa v dosahu vozidla (do 15m) nachádza osobný bezdrôtový prívesok, v opačnom prípade sa motor zablokuje.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

GPS lokalizátory

GPS lokalizátor slúži pre zistenie aktuálnej polohy vozidla. Jeho montáž ponúkame samostatne alebo spolu s autoalarmom. Ako príklad uvádzame nasledovný GPS lokalizátor:

GPS LOKALIZÁTOR KEETEC GPS SNIPER

GPS lokalizátor Keetec GPS Sniper slúži na zistenie aktuálnej pozície vozidla. Systém automaticky odošle užívateľovi SMS s odkazom na Google mapy. Ovládanie cez SMS/mobilnú aplikáciu. Riadiaca jednotka je vybavená vstavanou záložnou batériou a náklonovým senzorom.

PANDORA EYE-PRENOSNÝ GPS LOKALIZÁTOR S BLUETOOTH

Pandora EYE je prenosný GPS lokalizátor s bluetooth technológiou, ktorý slúži na sledovanie pohybu a určenie súradníc.

Motoalarmy

Rovnako ako svoje osobné vozidlo, si môžete zabezpečiť aj napríklad motocykel. Pre tieto účely Vám ponúkame napríklad nasledovné zariadenie:

PANDORA SMART MOTO-GSM MOTOALARM SO VSTAVANÝM GPS/GLONAS PRIJÍMAČOM 

Pandora SMART MOTO Najmodernejší GSM motoalarm na trhu poskytuje kompletnú kontrolu systému pomocou mobilnej aplikácie (Android a iOS).

PANDORA MOTO EU- MOTOALARM 

Pandora MOTO EU je dvojcestný motoalarm pre pokročilú úroveň zabezpečenia motocyklov, či štvorkoliek. Systém poskytuje komplexné riešenie s dvojcestnou komunikáciou a funkciou diaľkového štartu motora.

Doplnkové snímače k alarmom

K autoalarmom ponúkame taktiež montáž doplnkových snímačov.

ULTRAZVUKOVÝ POHYBOVÝ SNÍMAČ UL 100

Ultrazvukový pohybový snímač interiérový, do vozidla s nastavením citlivosti.

POLOHOVÝ SNÍMAČ TIL 400

Polohový snímač s vysokou citlivosťou na zmenu polohy (sklonu) zaparkovaného vozidla. Pri aktivácii autoalarmu je zosnímaný uhol naklonenia vozidla. Pri následnej zmene (krádež kolies alebo odťah vozidla) je spustený poplach

2-ZÓNOVÝ MIKROVLNNÝ SNÍMAČ PANDORA VS-22D