Montáž parkovacích senzorov a parkovacích kamier

Pre maximálne pohodlie Vášho šoférovania ponúkame služby montáže parkovacích senzorov alebo parkovacích kamier, ktoré umožnia parkovanie aj v tých najnáročnejších podmienkach. Výber medzi parkovacími senzormi alebo parkovacími kamerami záleží od náročnosti zákazníka. Neváhajte nás kontaktovať ohľadom výberu pre Vás najvhodnejšieho zariadenia.

Parkovací asistent STEELMATE PTS410M7 BTI

Parkovací asistent STEELMATE so 4 čiernymi lesklými snímačmi a LED displejom M7 s číselným dvojfarebným ukazovateľom určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla. Displej je určený pre montáž na palubnú dosku alebo spätné zrkadlo, alebo pre stropnú montáž (sledovanie pomocou odrazu v spätnom zrkadle. Číslice na displeji sú zobrazované zrkadlovo obrátene po nastavení). Systém obsahuje funkciu Antihook (ignorácia ťažného zariadenia vozidla), automatickú identifikáciu vadného snímača a je doplnený o nové funkcie nastavenia citlivosti, učiacu funkciu.

Parkovací asistent STEELMATE PTS410V11

Parkovací asistent STEELMATE so 4 snímačmi, určený pre inštaláciu do zadného nárazníka vozidla doplnený o LCD displej V11 s číselným ukazovateľom pre komfortnú vizuálnu signalizáciu vzdialenosti od prekážky. Riadiaca jednotka umožňuje nastavenie inteligentnej učiacej funkcie, citlivosti v dvoch úrovniach a Antihook (posunutie snímania o 20 cm).

PARKOVACÍ ASISTENT STEELMATE PTSV404-V037

Parkovací asistent STEELMATE so 4 snímačmi, parkovacou kamerou a 3″ TFT displejom. Farebná kamera s uhlom pohľadu 100° určená pre inštaláciu do zadného nárazníka. Monitor zobrazuje obraz z kamery vrátane pomocných čiar, vzdialenosť od prekážky a aj smer v ktorom sa prekážka nachádza. Parkovací asistent upozorňuje na prekážku aj zvukovou signalizáciou. Displej umožňuje prispôsobovať obraz vonkajším svetelným podmienkam – nastavovať jas a kontrast. Počas jazdy sa na monitore zobrazuje čas. Parkovací asistent sa automaticky aktivuje zaradením spiatočky na vozidle.